Замовлення створення сайту на моєму шаблоні wordpress для інтернет магазину, блогу, візитки, лендінгу.

Найдешевшим варіантом замовлення створення сайту у мене являється створення сайту на моїй темі, яка вже адаптована під wordpress.

У вартість моєї роботи не входить хостинг і домен. Хостинг і домен потрібні щоб розмістити сайт в інтернеті. Їх надають інші компанії які ціленаправлено займаються цими послугами. Таких сервісів які надають хостинг і домен в інтернеті дуже багато. У них різні ціни, різна якість, різні умови.

Я тільки налаштовую хостинг і домен для вас, якщо ви того бажаєте, можу сам зареєструвати вас на сервісах хостинга і домена, але я реєструю на тих з якими сам працюю уже довгий час і маю довіру. Хоча можу зареєструвати вас і на тому який ви хочете.

Хостинги з якими я працюю:

Хостинг №1 більш надійний

Хостинг №2 більш дешевий

Детальніше про сервіси хостинга і доменів з якими працюю я ви можете дізнатись за посиланням:

Хостинг і домен

Якщо у вас уже є замовлені хостинг і домен то я налаштую їх для роботи сайта в інтернеті.

Повна вартість моєї роботи по створенні сайту на моїй темі 5000 грн.

Після передплати 500 грн я починаю створення сайту для вас.

Cтворюю для вас сайт на своєму тестовому хостингу. Для цього ви надаєте назву свого сайту, логотип свого сайту, повідомляєте які сторінки хочете щоб були на сайті,

це можуть бути такі сторінки:

  • головна, переваги, про нас, контакти, опис процесу виробництва, відгуки клієнтів і тому подібні.

Надаєте текст статей цих сторінок з картинками або без. Надаєте список головного меню сайту.

Після того як я створю ці всі сторінки, ви зможете переглянути свій сайт в інтернеті на тестовому варіанті, після того як ви перевірите сайт і погодитесь що все добре, робите слідуючу оплату 2500 грн. І після оплати я переношу сайт на ваш хостинг на постійну роботу в інтернеті.

Далі, якщо у вас інтернет магазин, ви надаєте інформацію про товари, категорії товару, картинки товарів. Я роблю базове наповнення товарами сайту. Роблю пояснення у відео для вас, щоб ви надалі самі знали як наповнювати сайт статтями і товарами.

Далі знову на тестовому варіанті продивлюєтесь наповнення сайту товарами. Якщо все добре робите слідуючу оплату 2000 грн, і я переношу товари на основну версію сайту. Після цього у вас буде виплачена вся сума за мою роботу по створенню для вас сайту.

Оплату ви можете по бажанню зробити повністю, якщо захочете. Або частинами як я описав вище.

Я створив сайт приклад магазину з моєю темою/шаблоном, ви можете ознайомитися з нею тут:

Приклад сайту з моєю темою

Моя тема буде постійно вдосконалюватися бо я займаюся постійним її покращенням і тому ви матимете змогу отримувати новий функціонал, який не є індивідуальним - безкоштовно.

Індивідуальний функціонал - це такий функціонал який не використовується іншими і має унікальну структуру для певного проекту. За такий функціонал береться додаткова оплата, якщо він потрібен.

Також клієнтам які замовили в мене розробку сайту на моєму шаблоні/темі будуть доступні, загальні пояснення у відео по сайту, те як правильно використовувати панель керування сайту, щоб не нашкодити сайту, те що можна робити без розробника, і те що краще без розробника не робити.

На рахунок індивідуального перероблення теми під вас. Індивідуальна серйозна переробка теми під вас коштує додаткової оплати про яку треба домовлятися також індивідуально.

Якщо переробка деяких моментів теми заключається тільки в зміні кольору і шрифтів то за це я не беру додаткової плати. Але ви тоді маєте вказати на який колір і де потрібно змінити. І також на який шрифт і де потрібно змінити, і я зроблю для вас зміни.

Якщо ви хочете щоб я регулярно слідкував за вашим сайтом і робив резервні копії даних, то я можу це робити за невелику оплату 300 грн в місяць за один сайт. Але перший місяць входить в оплату за замовлення у мене розробки для вас сайту.

На рахунок розкрутки сайту. То шаблон/тема вже адаптована під можливість правильної розкрутки сайту.

Але якщо вам потрібна додаткова ціленаправлена постійна розкрутка сайту, то я займаюсь наповненням ключовими словами сайту і описом, створюється додатковий блог і правильно заповнюються додаткові поля ключовими словами, самі статті сайту насичуються додатковими правильними ключовими словами, додаються додаткові картинки які також в коді насичуються ключовими словами.

Ці всі дії дають сайту бути більш рейтинговим для пошукових систем, чим більше статей з правильними і правильно розміщенними ключовими словами дають змогу підніматися сайту в рейтингу пошукових систем.

Але на це все витрачається багато часу і вартує додаткової оплати.

Наповнення ключовими словами і правильним описом сайту називається створенням семантичного ядра сайту, або іншими словами створенням ядра розкрутки сайту.

Але це довгий процес, одне тільки добавлення сторінок сайту в пошукову систему гугл займає місяці і роки. Тому що вони довго індексують сайт. Але якщо не робити семантичного ядра сайту то це мінус для самого сайту, бо з ним сайт має можливість більшого росту в будь-якому випадку.

Є більш швидкий спосіб для того щоб на сайт заходило більше клієнтів, це реклама наприклад в гугл, але реклама в гугл також для деяких людей буде вартувати дуже великі гроші, бо вона не дешева. Плюс до того ж сайт вже повинен буде мати правильне семантичне ядро, щоб йому дозволили попасти в рекламу гугл. Бо гугл має дуже багато умов при невиконанні яких сайт може бути назавжди заблокований для можливості рекламування в гуглі. На даний момент щоб розкручувати інтернет магазин в рекламі гугла, мінімальна ціна за місяц має бути приблизно 10000 - 15000 грн. Але не переживайте якщо навіть реклама гугла заблокує ваш сайт для розміщення його в гугл рекламі, то це не значить що все втрачено. Крім гугла є і інші способи реклами на інших сайтах.

Просто гугл дуже популярний і зараз він став майже монополістом в цій сфері. Гугл мало зважає на клієнтів він вимагає виконання всих його правил інакше блок назавжди. Навіть перестворення аккаунта не допоможе. Бо він запам'ятовує особу і якщо вилізають хоть найменші зв'язки то він знову робить блок.

Фейсбук, твітер, інстаграм подібні системи як і гугл також мають дуже багато правил, які потрібно виконувати і довго з ними возитися.

Тому зважаючи на велику трудоємність і нерви в цих системах я не займаюсь рекламою сайтів. Я можу тільки підключати код цих систем до сайту, а вже інша організація нехай займається налаштуванням реклами в цих системах.

Також повідомлю що хто б не займався розкруткою в рекламі гугл, фейсбук, інстаграм, твітер, це не значить, навіть якщо вам обіцяють, що витративши гроші у вас буде багато замовлень на сайті, бо це так як я описав вище дуже проблемні місця для розкрутки сайтів. Особливо якщо були зроблені якісь помилки.

Але якщо все буде зроблено правильно і організовано правильно що вартуває великих затрат то результат від реклами все ж буде, але рекламувати потрібно буде без великих перерв і постійно проплачувати рекламу, щоб ваш бренд запам'ятовувася клієнтам і вони могли повертатись на ваш сайт знову самоходом. Чим швидше клієнти запам'ятають ваш сайт тим більше потім ви зможете отримати прибутку без великих вкладень.

Також найголовніше потрібно щоб клієнти, які реєсруються на сайті і підписуються на сайт мали змогу отримувати періодичну розсилку про нові товари і новини, щоб знову мати можливість згадати про ваш сайт і повернутися на нього роблячи нові замовлення. Постійно накопичувати на сайті базу клієнтів, їх телефонні номери, електронну пошту для зв'язку з ними. Якраз моя тема/шаблон розроблена так, щоб максимум набирати базу клієнтів і робити розсилку для них постійно нагадуючи їм про ваш сайт.

Таким чином чим більша буде у вас база клієнтів тим менше прийдеться витрачати великі суми на рекламу в гуглах і інших подібних системах.

Вся нова розробка функціоналу в моїй темі/шаблоні буде спрямована на максимум збільшення бази клієнтів сайту.

6