Встановити wordpress може кожна людина, вам тільки потрібно вивчити як це робити. Якщо ви будете витрачати достатньо часу на вивчення, то зможете запускати свій сайт в роботу самі. І налаштовувати деякі параметри.

Звісно без знань мови програмування ви не зможете робити щось унікальне, але базові налаштування сайта ви зможете зробити і запустити його в роботу. Перед встановленням wordpress вам спочатку потрібно купити хостинг і домен для сайта. Інакше без хостинга вам нікуди буде встановлювати wordpress, а без домена ви не зможете потрапити на сайт для того щоб зробити встановлення. Є багато сервісів, які пропонують послуги хостингу і домену. Одні з них більш якісні і дорогі, а інші дешевші але мають нижчу якість. Не раджу купувати дуже дешеві хостинги інакше у вас у зв'язку з цим може з'явитися багато проблем у майбутньому, яке може настати в перший же день покупки хостинга і домена. Я можу порадити два сервіси хостинга і доменів, якими користуюся і я сам:

  • ukraine.com.ua - Хостинг Україна, самий надійний із всіх з якими я працював.
  • s-host.com.ua - Хостинг С-хост, менш надійний але також достойний, тим більше що дешевший, а на деякі речі можна не зважати. Але я зустрівся на ньому з деяким обманом від лиця тех. підтримки і неадекватними проплатами через баланс, так як оплата, робиться без підтвердження через кнопку і якщо ви випадково виберете в кабінеті оплату за місяць або за якийсь період і у вас будуть гроші на балансі, то у вас автоматично зніметься сума, без всякого запиту на підтвердження, і це дуже не приємний момент, але я про це вже знаю, вони це називають френдлі (дружнім) інтерфейсом, але насправді це інтерфейс обманщик, який через те, що хостинг дешевший шукає шляхи як би зняти гроші і розрахунок на те, що потім ніхто не захоче розбиратись, так як на це інколи витрачається багато часу, щоб добитися повернення грошей. Також на хостингу часто бувають неадекватні збої в порівнянні з першим хостингом, який я вказав вище. Також є момент, що коли ви отримали якийсь рівень партнерства наприклад Бронзовий або Срібний або Золотий то це ще не значить, що у вас він залишиться назавжди та як з підняттям долара в ціні ваш рівень партнерства падає на нижній в порівнянні з першим хостингом, який я вказав вище, де такого не трапляється. Але так як я вже вказав раніше на це можна не зважати і навіть не помічати так як хостинг більш менш якісний і я користуюсь також ним до цих пір. Тех. підтримка відповідає на запити нормально, але не завжди виходить просто вирішити деякі проблеми, але вони рішаються наприклад в моїх випадках вирішувались завжди.

Після того як ви купите хостинг і домен їх потрібно буде правильно налаштувати, зараз я покажу як налаштувати хостинг і домен на прикладі хостинга С-хост:

 

s-host.com.ua

 

Для збільшення зображення нажміть на нього мишкою.

 

малюнок 1

  

малюнок 2

 

малюнок 3

 

малюнок 4

 

малюнок 5

 

малюнок 6

 

малюнок 7

 

малюнок 8

 

малюнок 9

 

малюнок 10

 

малюнок 11

 

малюнок 12

 

малюнок 13

 

малюнок 14

 

Далі встановлюємо безплатну програму FileZila завантажуємо неї на сайті виробника:

 

filezilla-project.org

 

Далі добавляємо ваш хостинг в FileZila, дивіться картинки нижче і готуймося до завантаження wordpress на ваш хостинг:

 

малюнок 15

 

малюнок 16

 

Далі завантажуємо сам wordpress із сайта виробника:

 

uk.wordpress.org

 

Далі знаходимо папку куди ви завантажили архів wordpress-а, архів буде мати вигляд наприклад як показано на картинці нижче:

 

малюнок 17

 

розархівуйте архів і у вас з'явиться папка wordpress-а з файлами, далі слідуйте інструкціям на картинках нижче:

 

малюнок 18

 

малюнок 19

 

Після того як всі файли wordpress були завантажені на хостинг в папку вашого сайта, починаємо встановлення і налаштування самого wordpress на вашому сайті:

 

малюнок 20

 

малюнок 21

 

малюнок 22

 

малюнок 23

 

малюнок 24

 

малюнок 25

 

малюнок 26

 

6